כלי עבודה לטכנאי סלולר

אם אתם מחפשים מקור אמין ומקצועי עבור כלי עבודה לטכנאי סלולר כדאי שתכירו אותנו בחברת סלפארטס. חברתנו נמנית על המובילות בישראל בייבוא ושיווק כלים לטכנאי סלולר, חלקי מעבדה ואביזרי תיקונים. דרך אתר האינטרנט שלנו תוכלו להזמין את כל הרכיבים וחלקי המעבדה החל בסוללות ועד למסכים, המתאימים ליותר מ- 100 דגמי המכשירים הנפוצים בישראל.

 

מגוון רחב של כלי עבודה לטכנאים

לאור היכרות מעמיקה עם פעילותן של מעבדות סלולר בכל רחבי ישראל, והבנה מצוינת של צרכי לקוחותינו, אנו מעמידים לרשותכם מגוון רחב ביותר של כלי עבודה לטכנאים.

מהמבחר העשיר תוכלו להתרשם באתר, להזמינו אונליין ולקבלו במהירות אל כתובתכם. בין היתר ניתן להזמין דרכנו אטב להדבקת מסכים 2 או 4 אינץ', אטב להדבקת מסכים דגם SS-008, בלוואר מקצועי QUICK 861DW , מלחם מקצועי QUICK 236 90W, כלי מקצועי לפתיחת טבלטים וסמארטפונים JM-OP12, כלי עזר לפתיחת מכשירים SS-010 וכלי עזר לפתיחת פלטים - STICK שחור. כמו כן, ניתן להזמין דרכנו כפפות איכותיות נגד חום, משטח עבודה לטכנאי סלולר S-160

להב שטוחה למעבדה, מברשת אנטי סטטית דו כיוונית SS-022, מפוח אויר לניקוי אבק ולוחות דגם RL-,

סט 12 כלים לסמרטפונים דגם SS-5101 , מיקרוסקופ מקצועי עם הכנה למצלמה RL-M3T ועוד הרשימה ארוכה.

בנוסף לכך, ניתן להזמין מאיתנו מטריצות וכלים להלחמת רכיבים, בלווארים וציוד נלווה, דבקים, חומרי הלחמה, פינצטות, מלחמים וציוד נלווה, מיקרוסקופים, ספקי כח וציוד נלווה חומרים וספריי לניקוי מגעים , משטחי עבודה וחימום, שואבי עשן, מכונות להפרדה , מכשירי בדיקה, מנורות מעבדה, פלטות אלומיניום , פרוגרמרים למגוון מכשירים ועוד.

 

למה להזמין מאיתנו?

כאמור, חברתנו היא מהמובילות בארץ בתחומה ואנו דואגים תמיד להחזיק עתודה עשירה של חלקים, רכיבים וכלים על מנת שהמלאי בארץ יהיה מספק ואתם תוכלו לקבל את מבוקשכם ללא זמן המתנה ממושך. בנוסף, אנו משווקים אך ורק מוצרי איכות העוברים בדיקות מעמיקות בסטנדרט גבוה במיוחד, החל בבדיקה של הספק עצמו עם בקרה שלנו, דרך בדיקה בלתי תלויה שלנו עוד בחו"ל, ועד לבדיקה מקיפה של כל פריט בארץ. לכן,עימנו תוכלו להיות בטוחים באיכות, אמינות ותקינות המוצרים המוזמנים.

 

לפרטים נוספים והזמנות

הזמנת כלים לטכנאי סלולר ניתן לבצע כבר עכשיו דרך האתר וליהנות ממוצרים איכותיים ואמינים המוצעים במחירים אטרקטיביים ומגיעים במהירות לכתובת המבוקשת. בנוסף, המעוניינים לקבל פרטים אודות כלי עבודה לטכנאי סלולר או בהכוונה מקצועית לבחירתם, מוזמנים לפנות אל נציגי סלפארטס בטלפון 054-434-5005.